Menüleri atla içeriğe git. Haberleri Görüntüle İletişim - Bize Ulaşın
KURUMSAL

FAALİYET ALANIMIZ

Ticari, Ev Tipi Soğutucu ve Dondurucular

Uğur Soğutma, 1984 yılında girdiği ticari tip soğutucu sektöründe birçok ilke imza atan, müşteriye özel ürünler üreten, dünyaca ünlü markalara zamanında ve güvenilir hizmet veren lider bir kuruluştur. 60 yılı aşan tecrübesi ile yüksek kalite standartlarından asla vazgeçmeden üretim yapan Uğur Soğutma, modern ve güçlü üretim tesislerinde ürettiği çevre dostu ürünleri 142 ülkeye de ihraç etmektedir.

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız.


Dondurma Makineleri

Uğur Soğutma, 1954 yılında dondurma makineleri imalatı ile faaliyetlerine başlamış olup 60 yılı aşan bu konudaki öncülüğünü teknik bilgi ve becerisi sayesinde sürdürmektedir. Her tür dondurma makinesi ile aksam ve yedek parça imalatını, ihracatını, satış ve montajını yapmaktadır. Uğur Soğutma, 60 yılı aşan bilgi birikimi ve tecrübesiyle dondurma makineleri üretiminde marka ve lider bir kuruluştur.

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız.


Ticari Ürünler

Kurulduğu 1954 yılından bu yana dondurma makineleri, soğutucu ve derin dondurucu ürün gruplarında teknik, nitelikli, çevre dostu ve kullanışlı endüstriyel ürünler üreten Uğur Soğutma, ürettiği ürünlerin yurt içi ve yurt dışında pazarlaması, satışı ve ihracatını yapmaktadır. Tüm üretim süreçlerinde kaliteyi, sürekli gelişen teknolojilerle birleştirerek müşteri taleplerine uygun endüstriyel çözümler üreten Uğur Soğutma, etkileşim içinde olduğu birçok endüstrinin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Arama Ekranını Kapat