Sırayla Değil, Kuponla
Menüleri atla içeriğe git. Haberleri Görüntüle İletişim - Bize Ulaşın
KURUMSAL

Sırayla Değil, Kuponla


Uğur Soğutma markalı buzdolabı ve derin dondurucu modellerini özel indirim oranları ile elde edebileceğiniz kupon kampanyası, tüm hızıyla devam ediyor. 30 Temmuz 2017 tarihinden bu yana devam eden kampanyada, UĞUR UES 273 D2K A++ buzdolabını veya UED 210 MOR ve GÜMÜŞ A++ derin dondurucuyu özel indirim oranları ile satın alma fırsatı sunuluyor. Bu bağlamda, buzdolabı için %10, derin dondurucu içinse %5 oranında bir indirim elde edilebiliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin, siparişlerini http://satis.ugur.com.tr adresindeki çevrimiçi mağazadan vermeleri gerekiyor. Satın alma işleminde alışveriş sepeti aşamasına gelindiğinde, “kupon seç” bölümüne buzdolabı için UGURBUZDOLABI, derin dondurucu içinse UGURGUMUS veya UGURMOR indirim kodunu girmek yeterli oluyor. Bu kupon kodları ile indirimli fiyatı aktif eden kullanıcılar; buzdolabını 940 TL yerine 846 TL'ye, derin dondurucuyu ise 1562 TL yerine 1484 TL'ye satın alabiliyor.

Buzdolabı ve Derin Dondurucu Özellikleri

UĞUR UES 273 D2K A++; 273 litre brüt iç hacim, A++ enerji sınıfı ve yüksek performanslı statik soğutma özelliklerine sahip yeni nesil bir buzdolabı. Ayarlanabilir ayakları, yönü değiştirilebilen dış kapısı ve yalnızca 40 kiloluk ağırlığı ile en küçük mutfaklarda bile maksimum kullanım alanı ve verimlilik sunuyor. Uzun ömürlü, dayanıklı ve kullanışlı bu buzdolabı, mekanik bir ısı kontrol sistemi kullanıyor.

UED 210 derin dondurucu modeli ise, Türkiye’de bir ilk olan mor ve gümüş renk seçenekleriyle mutfaklarınıza benzersiz bir şıklık katıyor. Kıskandıran bir zarafete sahip olan bu yatay derin dondurucu modeli, 190 litre brüt iç hacmi ile en kalabalık ailelerin bile ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. -25 C’ye kadar soğutma yapabilen UED 210, A++ enerji sınıfına mensup olması nedeniyle minimum seviyede elektrik harcıyor. Üstelik elektrik kesintilerinde dahi, 48 saate kadar içindeki gıda ve besinleri çözülmeden muhafaza etmeye devam ediyor. Dolap içi LED aydınlatma ve ışıklı yüksek ısı alarmı gibi kullanışlı özelliklere sahip olan UED 210, kolay konumlandırma için opsiyonel 4 adet tekerlek de içeriyor.
Arama Ekranını Kapat