36 Aya Varan Taksitli Kredi » Kampanyalar
Menüleri atla içeriğe git. Haberleri Görüntüle İletişim - Bize Ulaşın
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

36 Aya Varan Taksitli Kredi


ING ALIŞVERİŞÇİ KREDİ KAMPANYASI

Uğur Soğutma A.Ş’nin ING Alışverişçi, üye işyerlerinde yapacağınız harcamalarda 36 aya varan taksitli kredi kullanımı kampanyasıdır.

Kampanyadan yararlanmak için ING AVK pos anlaşması bulunan Uğur Soğutma yetkili bayilerine gidilerek;

  • Alışveriş öncesi bayide 2205’e «AVK boşluk TCKN » olarak SMS atılarak kredi onayı alınır.
  • Sahip olduğunuz herhangi bir ödeme kartıyla ING POS cihazı üzerinden ödemeniz yapılır.
  • POS slibi, işlemi yaptığınız kart ve cep telefonuna gelen onay ile 1 ay içinde istediğiniz bir ING şubesine gidilerek düşük faizli özel «Alışverişçi Kredisi» alınır. Masrafsızdır ve hayat sigortası yoktur.
  • ING Alışverişçi ile ödemenizi taksitlendirerek 9-12-18-24-36 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanarak alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

AKBANK AKON KAMPANYASI

Akbank ile yapılan ortak proje kapsamında artık AKBANK AKON tanımlamasını yaptıran mağazalarımız içerisinde alışverişlerini 36 ay’a kadar vadelendirerek kolayca ödemek isteyen tüketicilerimize Akbank İhtiyaç Kredisi ile alışveriş imkanı sunabilmekteyiz.

Akbank’ a sms gönderimi (AKBANK_T.C. NUMARASI 4425 e gönder) ile başvurarak kredi onayı alan tüketicilerimizden size açılacak özel ekranlar üzerinden bir kaç belgeyi yazdırıp (print alıp) imzalatmanız ve bu belgeleri bir tarayıcı(scanner) yardımıyla Akbank’a iletmeniz yeterli.

Akbank İhtiyaç Kredisi ile 36 Ay'a kadar Taksitlendirme İmkanı uygulamamızın karlı ve bereketli alışverişler getirmesini dileriz.

VAKIFBANK KREDİ KAMPANYASI

Son 30 gün içerisinde yapmış olduğu alışveriş bedelini, Vakıfbank veya diğer banka kredi kartları ile tek çekim olarak ödeyen ve söz konusu işleme ilişkin kredi kartı slibi ve alışveriş faturasını Vakıfbank şubesine ibraz eden müşteriler kampanya kapsamında kredi kullanabilecektir.

Krediye konu alışverişin diğer banka kredi kartları ile yapılması durumunda müşterinin açık veya kapalı kredi kartlarından en az birisinin veriliş tarihi üzerinden asgari bir yıl geçmiş olması gerekmektedir. Müşterinin söz konusu koşulu sağlayan bir kredi kartının olup olmadığı KKB sorgulaması yapılarak kontrol edilecektir.

Krediye konu olan alışveriş Vakıfbank kredi kartı veya POS’u üzerinden yapan müşterilerin kredi taleplerindeki faiz oranı daha düşük olacaktır.

Krediye konu alışveriş Vakıfbank kredi kartı ile yapılmış ise yukarıdaki koşula bakılmaksızın kredi kullanabilecektir.

Müşterilerimiz yaptıkları alışverişe ilişkin fatura ve kredi kartı slibini ibraz ederek kampanya kapsamında kredi kullanmak amacıyla direkt olarak Vakıfbank şubelerine başvuruda bulunabilecektir.

Müşteriler; kredi kartı ile tek çekim olarak yaptıkları alışverişi kredilendirmek istediklerinde, Vakıfbank şubelerine başvurmadan önce, alışveriş öncesi veya anında kredi başvurularının olumlu olup olmayacağını öğrenmek amacıyla SMS başvurusu ile ön onay alabilmektedir.

TİK TCKIMLIKNO AYLIK GELİR BİLGİLERİ aralarında birer boşluk bırakılarak “5724” nolu numaraya mesaj atılacaktır.

                       Örnek: TİK 12345678901 1750

Kampanya kapsamında tüketicimizin kredi kullandırılabilmesi için müşterilerden aşağıdaki belgeler Vakıfbank tarafından talep edilecektir.

  • Vakıfbank veya diğer banka kredi kartları ile tek çekim olarak yapılan ve üzerinden azami 30 gün geçmiş olan alışverişe ilişkin fatura ve kredi kartı slibi
  • Başvuru Formu
  • Kimlik Belgesi
  • Alışveriş yapılan Kredi Kartının Fotokopisi
  • Adres Teyit Eden Belge (VIT’den alınan APS çıktısı müşteriye imzalattırılacaktır.)

Kredi kullandırılacak olan tüketicilerden; otomatik istihbaratlarının kabul olması kaydıyla herhangi bir gelir belgesi talep edilmeyecektir.

Tüketicimize kullandırılacak kredi tutarı, 2.500.-TL’yi geçmemek kaydıyla yapılan alışveriş tutarı kadar olacaktır.


< Tüm Kampanyalar
Arama Ekranını Kapat